Profesyonel Hosting

Hızlı ve Güvenilir Hosting

Gelişen dünyada, artık teknolojik gelişmeler ve teknik yapılarla birlikte birçok gelişmeye uyum sağlanabiliyor. İnternet ortamında yürütülmesi gereken işlemler çok daha kolay bir hale geliyor. Var olan bilgi alışverişinin teknolojiyle bütünleştiğini, teknolojik fırsatlara destek olduğunu söylemek de mümkün. Gelişmelerle birlikte birden fazla yenilikle bir araya gelebiliyorsunuz.

Kurumsal Hosting hizmetiyle birlikte, normal Hosting hizmetlerinin aksine çok daha fazla özellikten faydalanabiliyorsunuz. Özellikle şirket gereksinimlerinden yola çıkarak hazırlanan kurumsal Hosting hizmetleri ile şirket gereksinimleri olarak bilinen tüm detaylar işlenmektedir. Gerekli tasarlamaların yapıldığı bilinmektedir. Bu sayede firmaların, markaların sahip olmayı amaçladığı kaliteli duruş, prestij, kurumsal kimlik ve çok daha fazlası, en iyi şekilde yansıtılmaktadır.

Kurumsal Hosting Hizmeti Nedir?

Kurumsal hosting, işletmelerin, firmaların web sitelerinin daha güçlü daha güvenli web sitelerine sahip olması, e-posta sistemlerinin de güvenli, yüksek kotalı olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Kurumsal hosting özel olarak yapılandırılabilmektedir ve bu sayede özel bir yapılandırma sistemi olarak tanımlanmaktadır. Kurumsal hosting, diğer adıyla business hosting olarak bilinmektedir. Son dönemlerde çoğu hosting çözümüne uyarlanabilmesi mümkündür. İşletmelerin ölçeklerine ve yine işletmelerin ihtiyaçlarına göre şekillenmeleri mümkündür.

Genel olarak video yoğunluğu fazla olan, içeriğinde video, podcast ve fotoğraf gibi içerikleri barındıran, trafiği yüksek olan sitelerde kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra kullanıcı deneyimlerinin artması amacıyla optimize etmek, e-ticaret siteleri içerisindeki satış oranını arttırmak amacıyla desteklenmektedir. E-ticaret sitelerinde seri bir hız var edilmesiyle öne çıkmaktadır. İçeriğinde gelişmiş antivirüs koruması bulunmaktadır.

Kurumsal Web Sitesi Türleri Nelerdir?

Kurumsal web sitesi, kurumsal kimlik tasarımının en önemli parçalarından biridir. Özellikle reklam ve pazarlama sahasında önem arz ettiği bilinmektedir. Kullanıcılara ürün veyahut hizmetlerini vaat etmesinin yanı sıra marka bilinirliği sağlamak, müşterilerle aranızda sağlam bir köprü oluşturmak gibi ayrıcalıkları da bulunmaktadır.

Sağlam bir seviyeye ulaşmak ve sektörün kalıcı isimlerinden biri haline gelmek noktasındaysa yine kurumsal web sitesinin büyük bir artı olarak bilindiği görülmektedir. Kurumsal web sitesi türlerini incelediğinizdeyse dinamik web sitesi ve statik web sitesi öne çıkmaktadır.

Web sitesi tasarımı yaptırmak istediğiniz zaman öncelikli olacak seçimlerinizden biri dinamik web sitesi olabilmektedir. 

Çünkü dinamik web sitesi, sürekli olarak güncellenen, asıl amacı hedef kitleyle olan iletişimi güçlendirmek olan sitedir.

Pazarlama çalışmalarında öne çıktığı bilinmektedir. Statik web sitesi, diğer web sitesi türünün aksine kodlarla hazırlanmaktadır. Veri girişi sıklıkla değil, nadir olarak yapılmaktadır.

İçerisinde birkaç sayfa bulunmaktadır ve genellikle sadelik ön planda olmaktadır. Maliyeti diğer web sitelerine göre çok daha düşük olarak görülmektedir. Hız konusunda başarılı olduğu gibi sayfa yapısı oldukça sadedir.

Kurumsal web sitesi kurulumunda da genel farklılıklar ve dikkat edilmesi gerekenlerden ötürü uzman desteğinin alınması önerilmektedir. 

Kurumsal Hosting Özellikleri Nelerdir?

Kurumsal hosting özellikleri detaylı olarak incelendiğinde birden fazla detay karşınıza çıkmaktadır. Bunlardan bahsetmek gerekirse de işletmelerin barındırma ihtiyaçları için web site barındırma hizmeti sunulmaktadır. Ana sitenizin dışında olan blog, destek ve yönetim paneli olarak bilinen siteler için ekstra ödemelere gerek kalmamaktadır.

Web sitelerde görsel, video gibi içerikler disk alanını fazlaca doldurmaktadır. Ancak kurumsal hosting hizmetleri sayesinde disk alanının fazlaca dolması sorun değildir. İçeriklerin sorunsuz bir biçimde yayınlanması mümkündür. Hosting hizmetiyle birlikte site hızlı bir şekilde çalışacaktır. Çünkü hosting hizmeti içerisinde yer alan sunucu altyapısı %100 SSD disklerden oluşmaktadır.

İşletmeler için veriler oldukça önemlidir. Özellikle hemen her işletme verisinin önemli bir maddi karşılığının olduğu bilinmektedir. Verilerin herhangi bir problemle kaybolması, ticari zararların yaşanmasına neden olmaktadır. Söz konusu ticari zararlar da ciddi boyutlarla karşınıza çıkabilmektedir. Kurumsal hosting hizmetleriyle birlikte bu olumsuz durumlara karşı yedekleme hizmeti verilmektedir. Web siteniz içerisinde yer alan veriler silinse dahi, yedi gün öncesine ait olan tüm verileri yedek olarak geri alabilirsiniz. Bu da işletme avantajları açısından oldukça önemli bir durum olarak yorumlanmaktadır.
Sitenizin sunucu altyapısında bazı sorunlar oluşabilir. Bu sorunlardan biri de altyapı kaynaklı olan erişim sorunlarıdır. Erişim sorunlarıyla şirket içerisinde iç yazışmaların, mail iletişiminin, ticari anlaşmaların, ödeme sistemlerinin ve sipariş sistemlerinin duraklaması söz konusudur. Duraksamaların meydana gelmesiyle birlikte ticari zararların ortaya çıkması mümkündür. Yaşanılan ticari zararların geri dönülemez olması söz konusudur. Bunun içinse kurumsal hosting hizmetleriyle gelişmiş donanımlara sahip olmalıdır.

Kurumsal hosting hizmetleri kapsamında barındırma hizmetlerinin kalitesi, sürdürülebilirlik açısından da oldukça önemlidir. Kullanılacak olan teknik destek fırsatları açısından büyük bir avantaj olarak yorumlanmaktadır. Çözüm odaklı bir hizmet almak isteyenler için uyumludur. Kurumsal ihtiyaçları hedef alan kurumsal hosting çalışmalarıyla sektörünüzde öne çıkmanız ve işinizi büyütmeniz mümkündür.

Videoyu Oynat
Videoyu Oynat
Kurumsal Hosting Hizmetinin Önemi Nedir?

Kurumsal hosting hizmeti doğru bir yapılandırmayla sunulduğunda, çevrimiçi çalışma şeklinizi desteklemektedir. Bu da kurumsal hizmetler sırasında birden fazla faydayla karşı karşıya gelmenizi sağlamaktadır. Bunları detaylarıyla birlikte örneklendirmek gerekirse de;

Kurumsal hosting hizmetleri sayesinde projelerinizin gerektirdiği hız ve performansı kolay bir biçimde yakalayabilirsiniz. Bu da sürecin çok daha iyi bir şekilde devam etmesi ve sürekliliğin sağlanabilmesi açısından önem arz etmektedir.

Kurumsal hosting hizmeti sayesinde web siteniz her zaman çalışır durumda olur. Bunu sağlayacak yüksek performanslı kaynaklar siteyi desteklemektedir. Sorunsuz bir e-posta akışı hedefine denk olarak virüs filtreleme ve spam tarzında son teknoloji güvenlik önlemlerinden destek alınmaktadır. Sitenizin adresini içeren e-posta adreslerinin oluşturulması ve e-posta adreslerinin yüksek kotalı olacak şekilde hazırlanması önemlidir. Bu sayede çalışmalarınızı çok daha profesyonel bir şekilde sürdürmeniz mümkündür. Şirketinizin ismi kullanılarak yapılacak e-posta dolandırıcılıklarının önüne geçme fırsatına sahip olursunuz.

Kurumsal Hosting Hizmetinden Kimler Yararlanmalıdır?​

Kurumsal hosting hizmetlerinden başlangıç aşamasında kullanılan hosting hizmetlerinin yeterli olmadığı noktalarda yararlanılmalıdır. Bu sayede BT altyapısının sağlamlaştırıldığı gözlemlenmektedir. Eğer siteniz yüksek trafiğe sahipse o zaman kurumsal hosting kullanımı daha doğru olacaktır. Bu sayede büyüyen trafiğin yönetilmesi, özel kaynakların kullanılması mümkündür. Satış yapmayan ya da video erişimi olmayan sitelerde de ziyaretçi trafiğindeki yoğunluk, başlangıç aşamasında olan hosting hizmetiyle sürdürülememektedir.

Bu aşamada özellikle business hosting hizmetleri ile dönemsel veyahut ani artan trafik en iyi şekilde koordine edilmektedir.
Sayfaların hızlı şekilde yüklenmesi, öne çıkma fırsatlarının, satış arttırma hedeflerinin olması açısından dikkate alınması gereken noktalardan biridir. Bu yüzden özellikle e-ticaret sitelerinin, mobil uygulamaların kurumsal hosting hizmetlerinden yararlanması gerekir. Bu sayede arama motorlarında görünür kılınırlar. Ayrıca sitenin altyapısının desteklenmesi açısından da kurumsal hosting büyük bir fırsat olarak görülmektedir. Sitelerin fazla kaynak barındırması, video ve fotoğrafların bulunması sırasında kurumsal hosting planları kolaylıkla sunulabilmektedir.

Kurumsal Hosting Hizmeti

  • Kurumsal hosting hizmetlerinden başlangıç aşamasında kullanılan hosting hizmetlerinin yeterli olmadığı noktalarda yararlanılmalıdır.

  • İnternet ortamında yürütülmesi gereken işlemler çok daha kolay bir hale geliyor.

  • Google içerisinde sitenizin hızı ve kullanıcı deneyimleri baz alınmaktadır. Yani Google sıralamasında bu iki faktör önem arz etmektedir.

  • Kurumsal hosting, genel olarak KOBİ’ler için oluşturulmuş hosting paketleri olarak bilinmektedir ve içeriğinde yüksek mail kaynakları bulunmaktadır.

  • İşletmelerin maddi değeri yüksek olarak görülen e-posta hizmetleri için özel bir biçimde tasarlanmaktadır.

  • Kurumsal hosting hizmetleri kapsamında barındırma hizmetlerinin kalitesi, sürdürülebilirlik açısından da oldukça önemlidir. Kullanılacak olan teknik destek fırsatları açısından büyük bir avantaj olarak yorumlanmaktadır. Çözüm odaklı bir hizmet almak isteyenler için uyumludur.

Hızlı ve Güvenilir Hosting

Gelişen dünyada, artık teknolojik gelişmeler ve teknik yapılarla birlikte birçok gelişmeye uyum sağlanabiliyor. İnternet ortamında yürütülmesi gereken işlemler çok daha kolay bir hale geliyor. Var olan bilgi alışverişinin teknolojiyle bütünleştiğini, teknolojik fırsatlara destek olduğunu söylemek de mümkün. Gelişmelerle birlikte birden fazla yenilikle bir araya gelebiliyorsunuz.
Kurumsal Hosting hizmetiyle birlikte, normal Hosting hizmetlerinin aksine çok daha fazla özellikten faydalanabiliyorsunuz. Özellikle şirket gereksinimlerinden yola çıkarak hazırlanan kurumsal Hosting hizmetleri ile şirket gereksinimleri olarak bilinen tüm detaylar işlenmektedir. Gerekli tasarlamaların yapıldığı bilinmektedir. Bu sayede firmaların, markaların sahip olmayı amaçladığı kaliteli duruş, prestij, kurumsal kimlik ve çok daha fazlası, en iyi şekilde yansıtılmaktadır.

Hosting hizmetleri içerisinde bulunan hemen her detayla birlikte, firmaların fırsatlarını bir araya getirmek mümkündür.
Google içerisinde sitenizin hızı ve kullanıcı deneyimleri baz alınmaktadır. Yani Google sıralamasında bu iki faktör önem arz etmektedir. Web site sorunlarının olması, sitelerin Google sıralamalarında en üst sıralara çıkmasının önüne geçmektedir. Yani sektörel rekabette geride kalmak gibi olumsuzlukları da beraberinde getirmektedir. Bunların engellenmesi adına da SEO çalışmalarına katkısı olan, site performansını büyük ölçüde etkileyen kurumsal Hosting çalışmaları sürdürülmektedir. İşletmelerin internet içerisindeki varlığını en iyi şekilde destekleyen kurumsal Hosting hizmeti, bilişim altyapısıyla birlikte e-posta sistemini de kapsamaktadır.

Kurumsal Hosting Hizmeti Nedir?

Kurumsal hosting, işletmelerin, firmaların web sitelerinin daha güçlü daha güvenli web sitelerine sahip olması, e-posta sistemlerinin de güvenli, yüksek kotalı olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Kurumsal hosting özel olarak yapılandırılabilmektedir ve bu sayede özel bir yapılandırma sistemi olarak tanımlanmaktadır. Kurumsal hosting, diğer adıyla business hosting olarak bilinmektedir. Son dönemlerde çoğu hosting çözümüne uyarlanabilmesi mümkündür. İşletmelerin ölçeklerine ve yine işletmelerin ihtiyaçlarına göre şekillenmeleri mümkündür.

Genel olarak video yoğunluğu fazla olan, içeriğinde video, podcast ve fotoğraf gibi içerikleri barındıran, trafiği yüksek olan sitelerde kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra kullanıcı deneyimlerinin artması amacıyla optimize etmek, e-ticaret siteleri içerisindeki satış oranını arttırmak amacıyla desteklenmektedir. E-ticaret sitelerinde seri bir hız var edilmesiyle öne çıkmaktadır. İçeriğinde gelişmiş antivirüs koruması bulunmaktadır. Ayrıca var olan gereksinimlerle anti-spam koruması, güvenlik duvarı hizmeti, statik IP ve yedekleme gibi özelliklerle olası sorunların önüne geçmektedir. Sorunlar karşısında uygun çözümlerle hedeflerinizde daha hızlı bir şekilde ilerlemenizi mümkün hale getirmektedir.

Kurumsal hosting, genel olarak KOBİ’ler için oluşturulmuş hosting paketleri olarak bilinmektedir ve içeriğinde yüksek mail kaynakları bulunmaktadır. İşletmelerin maddi değeri yüksek olarak görülen e-posta hizmetleri için özel bir biçimde tasarlanmaktadır. Kurumsal hosting hizmeti ile birlikte kota sorunu ortadan kalkmaktadır. E-posta hesaplarının kota sorunu olmadan yönetilmesi, e-postaların binlerce olacak şekilde arşivlenmesi mümkündür. Firmaların ihtiyaçlarını seri ve etkili bir şekilde karşılayan hosting hizmeti kalitenizi dünyaya yansıtmanıza yardımcı olmaktadır.

Kurumsal Web Sitesi Türleri Nelerdir?

Kurumsal web sitesi, kurumsal kimlik tasarımının en önemli parçalarından biridir. Özellikle reklam ve pazarlama sahasında önem arz ettiği bilinmektedir. Kullanıcılara ürün veyahut hizmetlerini vaat etmesinin yanı sıra marka bilinirliği sağlamak, müşterilerle aranızda sağlam bir köprü oluşturmak gibi ayrıcalıkları da bulunmaktadır. Sağlam bir seviyeye ulaşmak ve sektörün kalıcı isimlerinden biri haline gelmek noktasındaysa yine kurumsal web sitesinin büyük bir artı olarak bilindiği görülmektedir. Kurumsal web sitesi türlerini incelediğinizdeyse dinamik web sitesi ve statik web sitesi öne çıkmaktadır.
Web sitesi tasarımı yaptırmak istediğiniz zaman öncelikli olacak seçimlerinizden biri dinamik web sitesi olabilmektedir. Çünkü dinamik web sitesi, sürekli olarak güncellenen, asıl amacı hedef kitleyle olan iletişimi güçlendirmek olan sitedir. Pazarlama çalışmalarında öne çıktığı bilinmektedir. Statik web sitesi, diğer web sitesi türünün aksine kodlarla hazırlanmaktadır. Veri girişi sıklıkla değil, nadir olarak yapılmaktadır.

İçerisinde birkaç sayfa bulunmaktadır ve genellikle sadelik ön planda olmaktadır. Maliyeti diğer web sitelerine göre çok daha düşük olarak görülmektedir. Hız konusunda başarılı olduğu gibi sayfa yapısı oldukça sadedir. Kurumsal web sitesi kurulumunda da genel farklılıklar ve dikkat edilmesi gerekenlerden ötürü uzman desteğinin alınması önerilmektedir. Bu sayede sürecin sektörel beklentilerinize ve taleplerinize denk bir şekilde ilerlemesi mümkün hale gelmektedir.

Kurumsal Hosting Özellikleri Nelerdir?

Kurumsal hosting özellikleri detaylı olarak incelendiğinde birden fazla detay karşınıza çıkmaktadır. Bunlardan bahsetmek gerekirse de işletmelerin barındırma ihtiyaçları için web site barındırma hizmeti sunulmaktadır. Ana sitenizin dışında olan blog, destek ve yönetim paneli olarak bilinen siteler için ekstra ödemelere gerek kalmamaktadır.

Web sitelerde görsel, video gibi içerikler disk alanını fazlaca doldurmaktadır. Ancak kurumsal hosting hizmetleri sayesinde disk alanının fazlaca dolması sorun değildir. İçeriklerin sorunsuz bir biçimde yayınlanması mümkündür. Hosting hizmetiyle birlikte site hızlı bir şekilde çalışacaktır. Çünkü hosting hizmeti içerisinde yer alan sunucu altyapısı %100 SSD disklerden oluşmaktadır.

İşletmeler için veriler oldukça önemlidir. Özellikle hemen her işletme verisinin önemli bir maddi karşılığının olduğu bilinmektedir. Verilerin herhangi bir problemle kaybolması, ticari zararların yaşanmasına neden olmaktadır. Söz konusu ticari zararlar da ciddi boyutlarla karşınıza çıkabilmektedir. Kurumsal hosting hizmetleriyle birlikte bu olumsuz durumlara karşı yedekleme hizmeti verilmektedir. Web siteniz içerisinde yer alan veriler silinse dahi, yedi gün öncesine ait olan tüm verileri yedek olarak geri alabilirsiniz. Bu da işletme avantajları açısından oldukça önemli bir durum olarak yorumlanmaktadır.
Sitenizin sunucu altyapısında bazı sorunlar oluşabilir. Bu sorunlardan biri de altyapı kaynaklı olan erişim sorunlarıdır. Erişim sorunlarıyla şirket içerisinde iç yazışmaların, mail iletişiminin, ticari anlaşmaların, ödeme sistemlerinin ve sipariş sistemlerinin duraklaması söz konusudur. Duraksamaların meydana gelmesiyle birlikte ticari zararların ortaya çıkması mümkündür. Yaşanılan ticari zararların geri dönülemez olması söz konusudur. Bunun içinse kurumsal hosting hizmetleriyle gelişmiş donanımlara sahip olmalıdır.

Kurumsal hosting hizmetleri kapsamında barındırma hizmetlerinin kalitesi, sürdürülebilirlik açısından da oldukça önemlidir. Kullanılacak olan teknik destek fırsatları açısından büyük bir avantaj olarak yorumlanmaktadır. Çözüm odaklı bir hizmet almak isteyenler için uyumludur. Kurumsal ihtiyaçları hedef alan kurumsal hosting çalışmalarıyla sektörünüzde öne çıkmanız ve işinizi büyütmeniz mümkündür.

Kurumsal Hosting Hizmetinin Önemi Nedir?

Kurumsal hosting hizmeti doğru bir yapılandırmayla sunulduğunda, çevrimiçi çalışma şeklinizi desteklemektedir. Bu da kurumsal hizmetler sırasında birden fazla faydayla karşı karşıya gelmenizi sağlamaktadır. Bunları detaylarıyla birlikte örneklendirmek gerekirse de;

Kurumsal hosting hizmetleri sayesinde projelerinizin gerektirdiği hız ve performansı kolay bir biçimde yakalayabilirsiniz. Bu da sürecin çok daha iyi bir şekilde devam etmesi ve sürekliliğin sağlanabilmesi açısından önem arz etmektedir.
Kurumsal hosting hizmeti sayesinde web siteniz her zaman çalışır durumda olur. Bunu sağlayacak yüksek performanslı kaynaklar siteyi desteklemektedir. Sorunsuz bir e-posta akışı hedefine denk olarak virüs filtreleme ve spam tarzında son teknoloji güvenlik önlemlerinden destek alınmaktadır. Sitenizin adresini içeren e-posta adreslerinin oluşturulması ve e-posta adreslerinin yüksek kotalı olacak şekilde hazırlanması önemlidir. Bu sayede çalışmalarınızı çok daha profesyonel bir şekilde sürdürmeniz mümkündür. Şirketinizin ismi kullanılarak yapılacak e-posta dolandırıcılıklarının önüne geçme fırsatına sahip olursunuz.

İşletmelerinizin farklı ölçeklerde olması da sorun değildir. Kurumsal hosting hizmetleri farklı ölçekleri olan işletmeler için uyum sağlamaktadır.
Kurumsal hosting hizmetleri planların ölçeklendirilmesine destek olmaktadır. Yapılan etkinlikler, kampanyalar ve promosyonlarla site içerisinde ani trafiğin olması, işlemlerde dalgalanmaların yaşanmasının önüne geçmektedir. İşleyişin bozulmasını engellemektedir. Kalite politikaları kurumsal hosting hizmetiyle doğrudan etkilenmektedir.

Kurumsal hosting, diğer hosting çalışmalarından çok daha avantajlıdır. Firmaların büyümesiyle birlikte ek servislerin kullanılması, paketlerin uygun maliyetlerle büyümesi gibi önemli esneklikler sağlamaktadır.
Kurumsal hosting hizmeti sunulmasıyla birlikte gelişmiş ve güçlü bir teknolojik altyapıyla buluşursunuz. Ancak bu aşamada sunulan hizmetlerin profesyonel bir firmadan temin edilmesi önerilmektedir. Böylece yazılım ve donanım noktalarında çok daha güçlü bir altyapıyla buluşmuş olursunuz. Siteniz üzerindeki çalışmaların hızlı ve kesintisiz olması açısından da öne çıktığını söylemek mümkündür.

Kurumsal hosting hizmetinin önemi, zamandan tasarruf etme noktasında da öne çıkmaktadır. Bu aşamada teknik detayların bulunduğu, profesyonellik gerektiren detaylarla uğraşmanıza gerek kalmadan firmanız için önemli olan asıl hedef odaklanabilirsiniz.

Kurumsal Hosting Hizmetinden Kimler Yararlanmalıdır?

Kurumsal hosting hizmetlerinden başlangıç aşamasında kullanılan hosting hizmetlerinin yeterli olmadığı noktalarda yararlanılmalıdır. Bu sayede BT altyapısının sağlamlaştırıldığı gözlemlenmektedir. Eğer siteniz yüksek trafiğe sahipse o zaman kurumsal hosting kullanımı daha doğru olacaktır. Bu sayede büyüyen trafiğin yönetilmesi, özel kaynakların kullanılması mümkündür. Satış yapmayan ya da video erişimi olmayan sitelerde de ziyaretçi trafiğindeki yoğunluk, başlangıç aşamasında olan hosting hizmetiyle sürdürülememektedir.

Bu aşamada özellikle business hosting hizmetleri ile dönemsel veyahut ani artan trafik en iyi şekilde koordine edilmektedir.
Sayfaların hızlı şekilde yüklenmesi, öne çıkma fırsatlarının, satış arttırma hedeflerinin olması açısından dikkate alınması gereken noktalardan biridir. Bu yüzden özellikle e-ticaret sitelerinin, mobil uygulamaların kurumsal hosting hizmetlerinden yararlanması gerekir. Bu sayede arama motorlarında görünür kılınırlar. Ayrıca sitenin altyapısının desteklenmesi açısından da kurumsal hosting büyük bir fırsat olarak görülmektedir. Sitelerin fazla kaynak barındırması, video ve fotoğrafların bulunması sırasında kurumsal hosting planları kolaylıkla sunulabilmektedir.

Hayallerinizi Dijital Ortama Yansıtıyoruz...
Firmanızın hizmet verdiği alana yönelik, size özel çözümler için hemen bizimle iletişime geçin.
77 / 100