Kurumsal Mail Hizmeti Nedir?

Kurumsal Mail, Inbox Garantili, Spamsız Mail Hizmeti

Kurumsal mail hizmeti, işletme içerisinde kullanılan mail hesaplarının kalitesini arttırmaktadır. Hesapların daha hızlı bir şekilde kullanılması, kesinti problemlerinin engellenmesi ve güvenli yöntem sisteminden faydalanılması için tercih edilmektedir. 

Güvenlik ön planda tutularak optimize edilen kurumsal mail hizmeti, etkili bir servis olarak görülmektedir. Farklı mail kotaları barındırmasının yanı sıra mevcut disk kapasitesinin en verimli şekilde kullanılmasını mümkün hale getirmektedir.

Kurumsal mail Kurumsal Hosting servisi ile birlikte, maillerin geriye dönük olarak yedeklenmesi söz konusudur. Yedeklemeler yedi gün olacak şekilde geriye dönerek yapılmaktadır. Bunun yanı sıra, maillerinizin silinmesi, veri kaybının yaşanması gibi olumsuzluklardan etkilenmenize gerek kalmaz.. Maillerinizi geri yükleyerek işletmelerinizin ciddi zararlardan korunmasını sağlayabilirsiniz. 

 

Elbette bu aşamada kurumsal mail hizmeti adı altında uzman desteğinden faydalanmak sürecin garanti altında tutulması ve en iyi şekilde sürdürülmesi açısından önem arz etmektedir.

Kurumsal mail hizmeti, dijital dünyanın hızlı bir şekilde büyümesine denk olacak şekilde kullanılmaktadır. İşletmelerin kendilerine ait domain adresleriyle e-posta trafiğini kontrol altında tutmaları mümkün görülmektedir. Kurumsal ihtiyaçlarla cevap veren ve posta trafiğinin sorunsuz bir şekilde sürdürülmesini destekleyen önemli bir ayrıcalık olarak görülmektedir. 

Eğer siz, firma, işletme olarak müşterilerinizle iletişim içerisinde olurken daha güvenli bir imaj var etmek istiyorsanız o zaman kendi domain adresinizin kullanılması gerekmektedir. Hatta kurumsal mail hizmetleri içerisinde, firma içerisindeki departmanlara özel, ayrı ayrı mail hizmeti alınması mümkündür.

Kurumsal 1
4,49 $
2.99 $

Aylık


Paket Özellikleri

 • 1 Adet E-Posta
 • 50 GB Disk / hesap
 • Takım Çalışması
 • Ortak Dosya Alanı
 • Adres Defteri
 • IMAP / SMTP
Kurumsal 5
9,45 $
6,99 $

Aylık


Paket Özellikleri

 • 5 Adet E-Posta
 • 50 GB Disk / hesap
 • Takım Çalışması
 • Ortak Dosya Alanı
 • Adres Defteri
 • IMAP / SMTP
Kurumsal 10
20,99 $
10,99 $

Aylık


Paket Özellikleri

 • 10 Adet E-Posta
 • 50 GB Disk / hesap
 • Takım Çalışması
 • Ortak Dosya Alanı
 • Adres Defteri
 • IMAP / SMTP
Kurumsal 25
39,99 $
29,90 $

Aylık


Paket Özellikleri

 • 25 Adet E-Posta
 • 50 GB Disk / hesap
 • Takım Çalışması
 • Ortak Dosya Alanı
 • Adres Defteri
 • IMAP / SMTP
Kurumsal 50
60,50 $
49,90 $

Aylık


Paket Özellikleri

 • 50 Adet E-Posta
 • 50 GB Disk / hesap
 • Takım Çalışması
 • Ortak Dosya Alanı
 • Adres Defteri
 • IMAP / SMTP
Kurumsal Mail Hizmeti Nedir?

Kurumsal mail hizmeti nedir sorusuna cevap olarak elektronik posta servisi cevabı verilmektedir. Ancak kurumsal mail hizmeti şirketleri ve kişileri temsil edecek şekilde hazırlanmaktadır. Mail gönderimi ve alımı sırasında kurumsal bir görünüm elde etmeyi mümkün hale getirmektedir. İçerisinde kurumsal ihtiyaçlara cevap veren hizmetlerin yer aldığı bilinmektedir. 

Kurumsal mail hizmeti, hizmetin modern yapısıyla birlikte, ekstradan kullanılacak bir program gereksinimini ortadan kaldırmaktadır. İçeriği yenilikçi ve kullanıcı deneyimlerine uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Ek olarak kurumsal mail hizmeti bünyesinde IMAP çalıştırılabilen tüm programların kullanılması mümkündür.

IMAP protokolü ile birlikte cihazlarda gelen ve giden klasörler eşleştirmeyle birlikte çalışmaktadır. Eğer kurumsal mail hizmeti kapsamında bir cihazda mail silme işlemi yapıldıysa, bu tüm cihazlara otomatik olarak yansımaktadır.

Yani kurumsal mail hizmeti içerisinde tam bir düzen ve koordinasyon barındırılmaktadır. 

Şirketinizi temsil edecek şekilde, alan adınızla bağlantılı, premium özellikleri olan, yüksek kotası bulunan kurumsal e-posta adresleri hazırlanabilmektedir. Bunlara örnek olarak birçok seçenek de bulunabilmektedir. Profesyonel şekilde sürdürülmesi gereken ticari iletişim noktalarında kurumsal mail hizmeti öne çıkmaktadır.

Kurumsal mail hizmeti kapsamında, bir işletmede destek hizmetlerine özel bir mail adresi, muhasebe departmanına uygun mail adresi ve şirket içerisinde bulunan çalışanlara, operasyonel işlere uyumlu mail adresi hazırlanmaktadır.

İstenilen düzenin ve koordinasyon sisteminin sağlanması, sistemin en iyi şekilde sürdürülmesi ve kalitenin var edilmesi açısından bu oldukça önemlidir. 

Kurumsal Mail Hizmetinin Özellikleri Nelerdir?

Kurumsal mail hizmetinin bazı özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler güçlü seçeneklerle birlikte karşınıza çıkmaktadır ve birden fazla seçenek barındırmaktadır. Kurumsal mail hizmeti, spam koruma, tüm mail araçlarıyla uyumluluk, mobil uyumluluk ve diğer seçeneklerle incelenmektedir. Bunları detaylandırmak gerekirse de;

Spam koruma hizmetleriyle öne çıkan kurumsal mail hizmeti, e-posta hesabınızın olabilecek en verimli biçimde kullanılmasını mümkün hale getirmektedir. Var olan gereksiz maillerin hesabınızda yer kaplamasının önüne geçmektedir. Size zarar verebilecek virüs barındıran mail seçeneklerinin mail adresinize gelmesini engellemektedir. Gelen her mailin spam filtresinden geçiyor olması, kurumsal mail hizmetinin en önemli ayrıcalıklarından biri olarak yorumlanmaktadır.

Kurumsal mail hizmeti tüm mail araçlarıyla uyumlu olacak şekilde hazırlanmaktadır. Bu sayede hazırlanan mail hesapları, Apple, Outlook, Android Mail gibi sıklıkla kullanılan mail uygulamaları üzerinden de kontrol edilebilecektir. Entegre özelliğinin bulunması, kurumsal mail adresinizi bu seçenekler üzerinden de sorunsuz bir şekilde yönetebilmeniz anlamına gelmektedir.

Kurumsal mail hizmeti, mobil uyumlu şekilde hazırlanmaktadır. Bu sayede kurumsal mail hesaplarından gelen, giden maillerin ofis dışında da rahatlıkla kontrol edilmesi mümkündür. Mail hesabınızı mobil cihazınıza kurarak kontrol sağlayabilirsiniz. Tüm mobil cihazlarla uyumlu olması da işlerin organize edilecek şekilde yürütülmesi açısından önemli bir artı olarak görülmektedir.

Kurumsal mail hizmeti içerisinde, mail hesaplarına çeşitli limitlerin verilmesi mümkündür. Yani disk kapasitesine göre farklı limitler kullanılmaktadır. Bunu örneklendirmek gerekirse, firma içerisinde muhasebe maillerine özel olacak farklı bir disk alanı barındırılırken İK için farklı kotaların kullanılması mümkündür. Bu sayede sahip olduğunuz disk alanını en iyi şekilde değerlendirebilir ve mail kullanımını daha avantajlı bir hale getirebilirsiniz.

Videoyu Oynat
Videoyu Oynat
Kurumsal Mail Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

Kurumsal mail hizmetinin faydaları birden fazladır. Özellikle firmaların, markaların prestiji açısından, kurumsal bir mail adresi çok daha doğru bir seçenek olarak görülmektedir. Güncel olarak görülen e-posta kullanıcısı sayısı milyarları aşmaktadır. Bu da maillerin kontrolünün bir hayli zor olması anlamına gelmektedir. Ancak kurumsal mail hizmeti sayesinde, giriş ve çıkışı yapılan mailler kolay bir şekilde fark edilmektedir. Kurumsal e-posta adresi sayesinde kabalıktan kurtulmuş ve ön plana çıkmış olursunuz.

Bilindiği üzere kurumsal mail hizmeti profesyonellik açısından önemli bir noktadır. Firma olarak profesyonel bir görünüm kazanmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Özellikle firmaların maillerini, tanıtımlarını resmi, kurumsal mail adresleri üzerinden göndermesi, çalışmalarını ve karşı taraftaki kişiyi ne derecede ciddiye aldıklarını yansıtmaktadır. Profesyonelliğin elde edilmesi açısından önemli bir ayrıcalık olarak yorumlanmaktadır.

Kurumsal mail adresinin kullanılması, markanın tanınırlığı açısından da önemli bir fırsattır. Genel olarak kurumsal e-posta kullanımı marka tanıtımını güçlendirmektedir. Alan adınızın mail adresiniz üzerinde yer alıyor olması, markanızın, web sitenizin hatırlanmasını en kolay hale getirecektir.

Mail gönderilen kişilerin, hedef kitlenizin markanızı tanıması ve potansiyel kitle olarak yer alması açısından önemli bir fırsattır.

Mail adreslerinin kurumsal olacak şekilde kullanılması sayesinde müşterilerin güveni kazanılmaktadır. Müşteri ilişkilerinde güven var etmek, bağlılığı güçlendirmek için önemli bir adım olarak görülmektedir.

Müşterilerinizle yürüteceğiniz iş birliklerinde kurumsal bir görünüm her zaman bir hayli önemlidir. Daha disiplinli, ciddi bir görünüme sahip olabilmek adına, kurumsal bir e-posta adresi sizi öne çıkaracak faktörlerden biri olarak görülmektedir.

Müşterilerinizin sizinle iş yapmaya yatkın olması noktasında da bu önemli bir detaydır. Yani kısaca genel mail adreslerinin, bireysel e-posta kullanımının aksine kurumsal mail adresli güvenliği var etmektedir.

Yazışmaların, mail aktarımlarının en güvenli şekilde sağlanması için öne çıkmaktadır. Var olan spam sorunlarının giderilmesi, veri ihlallerinin engellenmesi açısından önemi büyüktür. İstenmeyen risklerin ortadan kalkması açısından, iletişimi güvende tutmak noktasında başarılı teknolojilerle birlikte desteklenmektedir. Elbette bu aşamada uzman desteklerinden fayda almak önemlidir.

Marka tanınırlığını arttırmak, marka projelerini daha hızlı bir şekilde yaymak, tanıtmak, mail kontrolünü en iyi şekilde sağlamak ve güvenliği üst seviyede tutmak için kurumsal mail hizmeti öne çıkmaktadır. Bu sayede hedeflere çok daha seri ve etkili bir biçimde ulaşılması mümkün hale gelmektedir.

Kurumsal Mail'in Önemi Nedir?

 • Kurumsal mail hizmeti, işletme içerisinde kullanılan mail hesaplarının kalitesini arttırmaktadır.

 • Güvenlik ön planda tutularak optimize edilen kurumsal mail hizmeti, etkili bir servis olarak görülmektedir.

 • Farklı mail kotaları barındırmasının yanı sıra mevcut disk kapasitesinin en verimli şekilde kullanılmasını mümkün hale getirmektedir.

 • Kurumsal mail hizmeti, dijital dünyanın hızlı bir şekilde büyümesine denk olacak şekilde kullanılmaktadır.

 • İşletmelerin kendilerine ait domain adresleriyle e-posta trafiğini kontrol altında tutmaları mümkün görülmektedir.

 • Kurumsal mail hizmeti tüm mail araçlarıyla uyumlu olacak şekilde hazırlanmaktadır. Bu sayede hazırlanan mail hesapları, Apple, Outlook, Android Mail gibi sıklıkla kullanılan mail uygulamaları üzerinden de kontrol edilebilecektir.

Kurumsal Mail, Inbox Garantili, Spamsız Mail Hizmeti

Kurumsal mail hizmeti, işletme içerisinde kullanılan mail hesaplarının kalitesini arttırmaktadır. Hesapların daha hızlı bir şekilde kullanılması, kesinti problemlerinin engellenmesi ve güvenli yöntem sisteminden faydalanılması için tercih edilmektedir. 

Güvenlik ön planda tutularak optimize edilen kurumsal mail hizmeti, etkili bir servis olarak görülmektedir. Farklı mail kotaları barındırmasının yanı sıra mevcut disk kapasitesinin en verimli şekilde kullanılmasını mümkün hale getirmektedir.

Kurumsal mail Kurumsal Hosting servisi ile birlikte, maillerin geriye dönük olarak yedeklenmesi söz konusudur. Yedeklemeler yedi gün olacak şekilde geriye dönerek yapılmaktadır. Bunun yanı sıra, maillerinizin silinmesi, veri kaybının yaşanması gibi olumsuzluklardan etkilenmenize gerek kalmaz.. Maillerinizi geri yükleyerek işletmelerinizin ciddi zararlardan korunmasını sağlayabilirsiniz. 

Elbette bu aşamada kurumsal mail hizmeti adı altında uzman desteğinden faydalanmak sürecin garanti altında tutulması ve en iyi şekilde sürdürülmesi açısından önem arz etmektedir.

Kurumsal mail hizmeti, dijital dünyanın hızlı bir şekilde büyümesine denk olacak şekilde kullanılmaktadır. İşletmelerin kendilerine ait domain adresleriyle e-posta trafiğini kontrol altında tutmaları mümkün görülmektedir. Kurumsal ihtiyaçlarla cevap veren ve posta trafiğinin sorunsuz bir şekilde sürdürülmesini destekleyen önemli bir ayrıcalık olarak görülmektedir. 

Eğer siz, firma, işletme olarak müşterilerinizle iletişim içerisinde olurken daha güvenli bir imaj var etmek istiyorsanız o zaman kendi domain adresinizin kullanılması gerekmektedir. Hatta kurumsal mail hizmetleri içerisinde, firma içerisindeki departmanlara özel, ayrı ayrı mail hizmeti alınması mümkündür.

Kurumsal Mail Hizmeti Nedir?

Kurumsal mail hizmeti nedir sorusuna cevap olarak elektronik posta servisi cevabı verilmektedir. Ancak kurumsal mail hizmeti şirketleri ve kişileri temsil edecek şekilde hazırlanmaktadır. Mail gönderimi ve alımı sırasında kurumsal bir görünüm elde etmeyi mümkün hale getirmektedir. İçerisinde kurumsal ihtiyaçlara cevap veren hizmetlerin yer aldığı bilinmektedir. 

Kurumsal mail hizmeti, hizmetin modern yapısıyla birlikte, ekstradan kullanılacak bir program gereksinimini ortadan kaldırmaktadır. İçeriği yenilikçi ve kullanıcı deneyimlerine uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Ek olarak kurumsal mail hizmeti bünyesinde IMAP çalıştırılabilen tüm programların kullanılması mümkündür.

IMAP protokolü ile birlikte cihazlarda gelen ve giden klasörler eşleştirmeyle birlikte çalışmaktadır. Eğer kurumsal mail hizmeti kapsamında bir cihazda mail silme işlemi yapıldıysa, bu tüm cihazlara otomatik olarak yansımaktadır. Yani kurumsal mail hizmeti içerisinde tam bir düzen ve koordinasyon barındırılmaktadır. 

Şirketinizi temsil edecek şekilde, alan adınızla bağlantılı, premium özellikleri olan, yüksek kotası bulunan kurumsal e-posta adresleri hazırlanabilmektedir. Bunlara örnek olarak birçok seçenek de bulunabilmektedir. Profesyonel şekilde sürdürülmesi gereken ticari iletişim noktalarında kurumsal mail hizmeti öne çıkmaktadır.

Kurumsal mail hizmeti kapsamında, bir işletmede destek hizmetlerine özel bir mail adresi, muhasebe departmanına uygun mail adresi ve şirket içerisinde bulunan çalışanlara, operasyonel işlere uyumlu mail adresi hazırlanmaktadır.

İstenilen düzenin ve koordinasyon sisteminin sağlanması, sistemin en iyi şekilde sürdürülmesi ve kalitenin var edilmesi açısından bu oldukça önemlidir. Sektörel olarak çoğu işin düzenli olacak şekilde devam etmesi, kurumsal mail adresiyle bağdaşmaktadır.

Kurumsal Mail Hizmetinin Özellikleri Nelerdir?

Kurumsal mail hizmetinin bazı özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler güçlü seçeneklerle birlikte karşınıza çıkmaktadır ve birden fazla seçenek barındırmaktadır. Kurumsal mail hizmeti, spam koruma, tüm mail araçlarıyla uyumluluk, mobil uyumluluk ve diğer seçeneklerle incelenmektedir. Bunları detaylandırmak gerekirse de;

Spam koruma hizmetleriyle öne çıkan kurumsal mail hizmeti, e-posta hesabınızın olabilecek en verimli biçimde kullanılmasını mümkün hale getirmektedir. Var olan gereksiz maillerin hesabınızda yer kaplamasının önüne geçmektedir. Size zarar verebilecek virüs barındıran mail seçeneklerinin mail adresinize gelmesini engellemektedir. Gelen her mailin spam filtresinden geçiyor olması, kurumsal mail hizmetinin en önemli ayrıcalıklarından biri olarak yorumlanmaktadır.

Kurumsal mail hizmeti tüm mail araçlarıyla uyumlu olacak şekilde hazırlanmaktadır. Bu sayede hazırlanan mail hesapları, Apple, Outlook, Android Mail gibi sıklıkla kullanılan mail uygulamaları üzerinden de kontrol edilebilecektir. Entegre özelliğinin bulunması, kurumsal mail adresinizi bu seçenekler üzerinden de sorunsuz bir şekilde yönetebilmeniz anlamına gelmektedir.

Kurumsal mail hizmeti, mobil uyumlu şekilde hazırlanmaktadır. Bu sayede kurumsal mail hesaplarından gelen, giden maillerin ofis dışında da rahatlıkla kontrol edilmesi mümkündür. Mail hesabınızı mobil cihazınıza kurarak kontrol sağlayabilirsiniz. Tüm mobil cihazlarla uyumlu olması da işlerin organize edilecek şekilde yürütülmesi açısından önemli bir artı olarak görülmektedir.

Kurumsal mail hizmeti içerisinde, mail hesaplarına çeşitli limitlerin verilmesi mümkündür. Yani disk kapasitesine göre farklı limitler kullanılmaktadır. Bunu örneklendirmek gerekirse, firma içerisinde muhasebe maillerine özel olacak farklı bir disk alanı barındırılırken İK için farklı kotaların kullanılması mümkündür. Bu sayede sahip olduğunuz disk alanını en iyi şekilde değerlendirebilir ve mail kullanımını daha avantajlı bir hale getirebilirsiniz.

Kurumsal Mail Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

Kurumsal mail hizmetinin faydaları birden fazladır. Özellikle firmaların, markaların prestiji açısından, kurumsal bir mail adresi çok daha doğru bir seçenek olarak görülmektedir. Güncel olarak görülen e-posta kullanıcısı sayısı milyarları aşmaktadır. Bu da maillerin kontrolünün bir hayli zor olması anlamına gelmektedir. Ancak kurumsal mail hizmeti sayesinde, giriş ve çıkışı yapılan mailler kolay bir şekilde fark edilmektedir. Kurumsal e-posta adresi sayesinde kabalıktan kurtulmuş ve ön plana çıkmış olursunuz.

Bilindiği üzere kurumsal mail hizmeti profesyonellik açısından önemli bir noktadır. Firma olarak profesyonel bir görünüm kazanmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Özellikle firmaların maillerini, tanıtımlarını resmi, kurumsal mail adresleri üzerinden göndermesi, çalışmalarını ve karşı taraftaki kişiyi ne derecede ciddiye aldıklarını yansıtmaktadır. Profesyonelliğin elde edilmesi açısından önemli bir ayrıcalık olarak yorumlanmaktadır.

Kurumsal mail adresinin kullanılması, markanın tanınırlığı açısından da önemli bir fırsattır. Genel olarak kurumsal e-posta kullanımı marka tanıtımını güçlendirmektedir. Alan adınızın mail adresiniz üzerinde yer alıyor olması, markanızın, web sitenizin hatırlanmasını en kolay hale getirecektir. Mail gönderilen kişilerin, hedef kitlenizin markanızı tanıması ve potansiyel kitle olarak yer alması açısından önemli bir fırsattır.

Mail adreslerinin kurumsal olacak şekilde kullanılması sayesinde müşterilerin güveni kazanılmaktadır. Müşteri ilişkilerinde güven var etmek, bağlılığı güçlendirmek için önemli bir adım olarak görülmektedir. Müşterilerinizle yürüteceğiniz iş birliklerinde kurumsal bir görünüm her zaman bir hayli önemlidir. Daha disiplinli, ciddi bir görünüme sahip olabilmek adına, kurumsal bir e-posta adresi sizi öne çıkaracak faktörlerden biri olarak görülmektedir.

Müşterilerinizin sizinle iş yapmaya yatkın olması noktasında da bu önemli bir detaydır. Yani kısaca genel mail adreslerinin, bireysel e-posta kullanımının aksine kurumsal mail adresli güvenliği var etmektedir.

Yazışmaların, mail aktarımlarının en güvenli şekilde sağlanması için öne çıkmaktadır. Var olan spam sorunlarının giderilmesi, veri ihlallerinin engellenmesi açısından önemi büyüktür. İstenmeyen risklerin ortadan kalkması açısından, iletişimi güvende tutmak noktasında başarılı teknolojilerle birlikte desteklenmektedir. Elbette bu aşamada uzman desteklerinden fayda almak önemlidir. Marka tanınırlığını arttırmak, marka projelerini daha hızlı bir şekilde yaymak, tanıtmak, mail kontrolünü en iyi şekilde sağlamak ve güvenliği üst seviyede tutmak için kurumsal mail hizmeti öne çıkmaktadır. Bu sayede hedeflere çok daha seri ve etkili bir biçimde ulaşılması mümkün hale gelmektedir.

Hayallerinizi Dijital Ortama Yansıtıyoruz...
Firmanızın hizmet verdiği alana yönelik, size özel çözümler için hemen bizimle iletişime geçin.
80 / 100